شرکت شیرین دارو advdk nhv,licorice شیرین بیان قره مهکشرکت شیرین دارو در سال 1350 در حومه شیراز تأسیس و در سال 1355 به بهره برداری رسیده است. فرآورده های تولیدی این شرکت پودرعصاره شیرین بیان، عصاره جامد شیرین بیان و عصاره مایع شیرین بیان با درصد های مختلف از مواد مؤثره متناسب با خواست مشتری بوده و بازار صادراتی آن کشورهای مختلف اروپایی، چین، کانادا، مصر، امارات متحده عربی و … می باشد. در سال 1380 با توجه به جایگاه کیفی و کمی تولیدات آن موفق به جذب مشارکت خارجی شده است. شرکت شیرین دارو طی سالهای گذشتـه چندین بار به عنوان صادر کننده ی نمونه ی استانی و کشوری انتخاب شده است .

شرکت شیرین دارو همواره ارتقاء کیفیت و توجه به خواست مشتری را در اولویت برنامه های خود داشته است و در جهت افزایش بهره وری و تولید بهینه اقدامات موثری را انجام داده و دارای گواهینامه های بین المللی ISO 22000, ISO 14001, ISO 9001, ISO 10002 , HACCP و دارای گواهینامه حلال می باشد. این شرکت دارای واحد تحقیق و توسعه ی فعال و به روز می باشد و در حال حاضر تولید فرآورده های جدید و مورد تقاضای بازارهای بین المللی را در دست اجرا دارد.شرکت شیرین دارو با سابقه ای بیش از 45 سال در صنعت شیرین بیان و تولید 14 نوع فرآورده از عصاره شیرین بیان با درجات متفاوت ماده موثره در سه شکل ( جامد، پودر و مایع ) موفق به کسب عنوان واحد صادر کننده نمونه ملی به ترتیب در سالهای 1381، 1390، 1392 و 1395 شده است.

آزمایشگاه گیاهان دارویی شرکت شیرین دارو به عنوان اولین و تنها آزمایشگاه مرجع صنعت شیرین بیان ایران با اداره استاندارد، دانشگاه ها و مراکز علمی و شرکت های همکار، در خصوص کنترل کیفیت فرآورده های استحصالی، تشریک مساعی مداوم دارد.

شرکت شیرین دارو با علم به گستردگی خواص فرآورده های استحصالی از ریشه گیاه شیرین بیان و تمرکز در بخش تحقیق و توسعه خود بر طراحی و فرمولاسیون های غذایی، دارویی و آرایشی- بهداشتی ، سعی در افزایش مصرف این ترکیب در صنایع داخلی دارد.